Nowy Targ. Aktualności i informacje lokalne z miasta i powiatu. Nowotarscy policjanci odnaleźli 12 latka, który uciekł z domu - INFO BAI
bai
info bai
katalog bai
gielda bai
Bai Andrzej Kurzawa
 
Czwartek, 18 lipca 2019
Wybierz miasto na mapie
Nowotarscy policjanci odnaleźli 12 latka, który uciekł z domu
Data dodania: 2016-12-15 14:54:24
Nowotarscy policjanci odnaleźli 12 latka, który uciekł z domu
Źródło zdjęcia: policja.pl
Policjanci odnaleźli 12 letniego mieszkańca Lasku, który po kłótni z matką spakował swoje rzeczy i uciekł z domu do lasu.

Do zdarzenia doszło w dniu 12 grudnia 2016 roku w godzinach popołudniowych. 12 letni chłopiec po kłótni z matką spakował trochę swoich rzeczy i uciekł z domu nie informując dokąd się udaje.
. Zaraz po tym zdarzeniu 38 letnia matka powiadomiła nowotarskich policjantów, którzy natychmiast udali się pod wskazany adres. Po krótkiej rozmowie z rodzicami chłopca rozpoczęły się jego poszukiwania wśród okolicznych pustostanów oraz jego kolegów, gdyż panujące warunki atmosferyczne i ujemna temperatura stwarzały realne zagrożenie dla jego życia. Powiadomieni również zostali policjanci z pierwszej w Polsce Nieetatowej Policyjnej Grupy do działań poszukiwawczych. Po około dwóch godzinach nowotarscy policjanci odnaleźli 12 latka w lesie, który był przykryty kołdrą zabraną z domu. Mocno wyziębionego chłopca policjanci odwieźli do domu i przekazali rodzinie.

policja / ES
Tagi: odnaleziony 12-latek, Nowy targ, ucieczka z domu
Najczęściej czytane
go to top